Gül Onat

Klavye Delikanlıları / Semiha Topuz (Gül Onat)

Kerem’in annesi. 48 yaşında. Dul bir kadındır. Dul bir kadın olmanın yanı sıra geçmiş ile olan muhasebesinden bir türlü kurtulamıyordur. Kendisine kızıyor ama bunu içinden yaşadığı için dışarı belli etmiyordur. Kocasına kızıyor. Bütün suçu ona yakıyor. Gizlice onun hayatını sosyal medya üzerinden takip ediyor.

Semiha bu saplantısından süreç içerisinde kurtulacak ve kendisini hayata bağlayacak Hayati ile tanışacaktır. Hayati Bey bulduğu manzarada oturup tablo çizen ve tablolarını sağa sola satarak para kazanan bir ressamdır.
Looser bir adam. Semiha’nın oğlu Kerem ile çatışması bu ilişkiden sonra başlayacaktır ama zamanla Hayati beyin tatlı dili ve tecrübesi Kerem ve Tahir’de yıllardan eksik olan baba eksikliğini kapatacaktır.

Gül Onat Kimdir, Kaç Yaşında?


Gül Onat, 24 Kasım 1953'te Ankara'da doğmuştur. Eğitimini Ankara Devlet Konservatuarı'nda tamamladı. İlk oyunculuk deneyimini 1975 yılında “Sefer Seferde” isimli sinema filmi ile yaşamıştır. Şu anda ise Show TV'de yayınlanmakta olan Klavye Delikanlıları’nda “Semiha Tanrıverdi” karakterini canlandırmaktadır.

Oynadığı Diziler;


İkinci Bahar/Safiye/1998
Nilgün/1999/Hacer
Eyvah Kızım Büyüdü/Şaziye/2000
Çarli İş Başında/Cazgül/2000
Çifte Bela/Kezban/2001
Kibar Ana/Kibar Ana/2002
İki Arada/Nadide/2002

Oynadığı Filmler;


Nilgün/Hacer/1999
Oyunbozan/Anne/2000
Köstebekgiller: Perili Orman/Kerime Badem/2015

Gül Onat