İçerde'nin 24. bölümünden ilk sahne!

Show TV'nin Ay Yapım imzalı, Pazartesi akşamına damga vuran dizisi "İçerde"nin 24. bölümünden ilk sahne yayınlandı. Alyanak ile Berke arasında geçen konuşmada Alyanak'ın "arada kaldık yine hangisi işimize gelir bilmiyorum. Kebapçı Celal mi? Kudret Sönmez Tek mi? Bu ikisi karşı karşıya gelirse kıyamet kopar, taş taş üstünde kalmaz, zevk için kan dökerler" dediği sahnede Alyanak'ın Kudret Sönmez'i, Celal kadar gaddar ve acımasız diye tanımlaması Kudret karakterinin kim olduğu konusunda büyük merak uyandırdı.

İçerde'de Polis Akademisi'nde okuyan Sarp (Çağatay Ulusoy)  ve Mert (Aras Bulut İynemli) kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi'nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır. Mezuniyet günü Yusuf'a silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarp'ın en yakın düşmanı ise Akademi'nin diğer göz bebeği Mert olacaktır.  

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiğ İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Uluç Bayraktar yaparken, senaryosunu Ertan Kurtalan ve Toprak Karaoğlu kaleme alıyor. 

  • YapımAy Yapım
  • YapımcıKerem Çatay
  • YönetmenUluç Bayraktar
  • SenaryoErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu