Zeynep kurtuluyor!

Çarpışma’nın 23. Bölümünde; Sonunda Zeynep’in yanına ulaşan Kadir, Cansız’dan bombayı çözmesini istiyor. Bombanın durdurulmasının çok zor olduğunu söyleyen Cansız sadece tek bir yolu olduğunu anlatıyor. Kadir’e Zeynep’in elindeki butonla beraber diğer butona aynı anda basmalarını söyleyen Cansız eğer birinin elini çekerse bombanın patlayacağını ekliyor. Zeynep’in hayatı için kendi hayatını ortaya koyan Kadir butona basıyor. Bombanın saati durması ile gerçek planını ortaya çıkaran Cansız bombayı etkisiz hale getirmeyeceğini söyleyip mekandan gidiyor.

Kadir Adalı (Kıvanç Tatlıtuğ) İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şubesi’nde görevli bir başkomiserdir. Ailesiyle mutlu bir hayat sürerken karısını ve kızını bir terör eyleminde kaybeder. Olanlar yüzünden büyük bir suçluluk duymakta ve çok acı çekmektedir. Acıdan yaşamdan vazgeçme noktasına gelen Kadir, sebep olduğu araba kazasıyla farkında olmadan hayatının bütün akışını değiştirecektir. Kazaya dört araba, dört hayat, dört insan karışır…

Kadir, Zeynep (Elçin Sangu), Cemre (Melisa Aslı Pamuk) ve Kerem (Alperen Duymaz). Kadir’in, ‘Çarpışan aslında biz değildik, kaderlerimizdi!’ dediği bu kaza, onların hayatlarını da birbirlerine bağlayacaktır.

Yapımcılığını Kerem Çatay-PelinDiştaş’ın, idari yapımcılığını İsmail İçen’in üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı Çarpışma'nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

  • YapımAy Yapım
  • YapımcıKerem Çatay - Pelin Diştaş
  • YönetmenUluç Bayraktar
  • SenaryoAli Aydın