“Her şey bitecek!”

Çarpışma’nın 22. Bölümünde; Cansız’ın yanına giden Veli’nin ilk işi Zeynep’i sormak oluyor. Veli’yi susturan Cansız, Kadir gelmeden konuşmayacağı söylüyor. Mekana girip silahını çeken Kadir, Cansız’ın kafasına dayıyor. Asiye’nin ölümü ve Zeynep üzerinden Kadir’in üstüne giden Cansız’ın planı bitmiyor. Bu sefer Zeynep’i kullanarak Veli’ye yüklenen Cansız, Kadir’i vurması karşılığında Zeynep’in yerini vereceğini söylüyor. Sonunda istediği olan Cansız, Kadir ve Cansız'ın namlularını birbirine çevirmesini sağlıyor. Silahını indiren Veli, Kadir’den kendisini vurmasını istiyor.

Kadir Adalı (Kıvanç Tatlıtuğ) İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şubesi’nde görevli bir başkomiserdir. Ailesiyle mutlu bir hayat sürerken karısını ve kızını bir terör eyleminde kaybeder. Olanlar yüzünden büyük bir suçluluk duymakta ve çok acı çekmektedir. Acıdan yaşamdan vazgeçme noktasına gelen Kadir, sebep olduğu araba kazasıyla farkında olmadan hayatının bütün akışını değiştirecektir. Kazaya dört araba, dört hayat, dört insan karışır…

Kadir, Zeynep (Elçin Sangu), Cemre (Melisa Aslı Pamuk) ve Kerem (Alperen Duymaz). Kadir’in, ‘Çarpışan aslında biz değildik, kaderlerimizdi!’ dediği bu kaza, onların hayatlarını da birbirlerine bağlayacaktır.

Yapımcılığını Kerem Çatay-PelinDiştaş’ın, idari yapımcılığını İsmail İçen’in üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı Çarpışma'nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

  • YapımAy Yapım
  • YapımcıKerem Çatay - Pelin Diştaş
  • YönetmenUluç Bayraktar
  • SenaryoAli Aydın