Ekip pusuya düşüyor!

Çarpışma’nın 9. Bölümünde; Sahte annenin Veli’nin planı olduğunu anlayan Kadir, Haydar müdürü hemen arayıp neden kendisini yanlış yönlendirdiğini anlamaya çalışıyor. Galip’in parasının hazineye aktarıldığını duyan Kadir hemen Adem’i arayıp saldıracaklarını söylüyor. Kadir’e konumu gönderen Adem, bir anda karşısında Veli’nin adamlarını görüyor. Kendilerini çapraz ateş arasında bulan Adem köşeye sıkışmışken destek olarak Kadir geliyor. Çatışmayı uzaktan izleyen Veli ise Kadir’in gelip herkesi indirdiğini görünce sinir oluyor. 

Kadir Adalı (Kıvanç Tatlıtuğ) İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şubesi’nde görevli bir başkomiserdir. Ailesiyle mutlu bir hayat sürerken karısını ve kızını bir terör eyleminde kaybeder. Olanlar yüzünden büyük bir suçluluk duymakta ve çok acı çekmektedir. Acıdan yaşamdan vazgeçme noktasına gelen Kadir, sebep olduğu araba kazasıyla farkında olmadan hayatının bütün akışını değiştirecektir. Kazaya dört araba, dört hayat, dört insan karışır…

Kadir, Zeynep (Elçin Sangu), Cemre (Melisa Aslı Pamuk) ve Kerem (Alperen Duymaz). Kadir’in, ‘Çarpışan aslında biz değildik, kaderlerimizdi!’ dediği bu kaza, onların hayatlarını da birbirlerine bağlayacaktır.

Yapımcılığını Kerem Çatay-PelinDiştaş’ın, idari yapımcılığını İsmail İçen’in üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı Çarpışma'nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

  • YapımAy Yapım
  • YapımcıKerem Çatay - Pelin Diştaş
  • YönetmenUluç Bayraktar
  • SenaryoAli Aydın