Cansız'ın kimliği ortaya çıkıyor!

Çarpışma 20. Bölümünde; Ahmet’i karakola getirip sorgulamaya başlayan Kadir, Cansız hakkında sorular sormaya başlıyor. Ahmet’e onunla nasıl tanıştığı ve nasıl bir ilişkileri olduğunu soran Kadir kendisini koruyanın Cansız olduğunu öğrenince kafası karışıyor. Ahmet, Cansız'ın Kadir'in babası olduğunu bilse de bunu söylemiyor. Cansız’ın kim olduğunu öğrenmekte kararlı olan Kadir bu sefer telefonundan Zarif’in fotoğrafını gösteriyor. Fotoğrafı gören Ahmet ise Cansız’ın o olduğunu söylüyor. Cansız'ın kimliğini öğrenen Kadir ise hemen yola çıkıyor.

Kadir Adalı (Kıvanç Tatlıtuğ) İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şubesi’nde görevli bir başkomiserdir. Ailesiyle mutlu bir hayat sürerken karısını ve kızını bir terör eyleminde kaybeder. Olanlar yüzünden büyük bir suçluluk duymakta ve çok acı çekmektedir. Acıdan yaşamdan vazgeçme noktasına gelen Kadir, sebep olduğu araba kazasıyla farkında olmadan hayatının bütün akışını değiştirecektir. Kazaya dört araba, dört hayat, dört insan karışır…

Kadir, Zeynep (Elçin Sangu), Cemre (Melisa Aslı Pamuk) ve Kerem (Alperen Duymaz). Kadir’in, ‘Çarpışan aslında biz değildik, kaderlerimizdi!’ dediği bu kaza, onların hayatlarını da birbirlerine bağlayacaktır.

Yapımcılığını Kerem Çatay-PelinDiştaş’ın, idari yapımcılığını İsmail İçen’in üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı Çarpışma'nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

  • YapımAy Yapım
  • YapımcıKerem Çatay - Pelin Diştaş
  • YönetmenUluç Bayraktar
  • SenaryoAli Aydın