“Aile olacağız!”

Gülperi’nin 24. Bölümünde; Hasan ve kardeşlerinin yerini öğrenen Gülperi yanlarına gidiyor ama evlilik konusunun öfkesi hala geçmediği için Hasan ve Bedriye’nin tepkisi ile karşılaşıyor. Hasan ve Bedriye’nin söylediklerine daha fazla dayanamayan Gülperi ise bu evliliği saklamanın tek nedeninin onları kırmamak olduğunu söyleyip rest çekiyor. Yumruğunu masaya vuran Gülperi, Hasan ve Bedriye’ye istedikleri her şeyi sormalarını ve söylemelerini yoksa bir yere gitmeyeceğini söylüyor. Kadir’in gelmesi ile iş daha da büyüyor.

Yapımını dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanan Türk dizilerine imza atan ve son dönemin rating rekortmeni dizilerinin yapımcısı TİMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in paylaştığı "Gülperi" dizisi Show TV ekranlarında...

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ve Metin Balekoğlu'nun yürüttüğü "Gülperi" çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin gözyaşlarıyla dolu hikayesini konu alıyor. 

  • YapımTims&B Productions
  • YapımcıTimur Savcı, Burak Sağyaşar
  • YönetmenŞenol Sönmez
  • SenaryoHatice Meryem