Mutlu son!

Gülperi’nin final bölümünde; İlk operasyonları başarısız olan çocuklar bu sefer işi daha fazla büyütüyor. Düzmece bir kaçma planı düzenledikten sonra Gülperi ve Kadir’i istedikleri noktaya çeken çocuklar ikisini kulübeye kapatıyor. İçerden çıkamayacağını anlayan ikili bir süre sonra etrafındakileri fark ediyor. Mektupları okuduktan ve fotoğraflara baktıktan sonra güzel günlerini hatırlayan ikili eski günlerine dönüyor. Kadir ikinci teklifini çocukların önünde yapıyor.

Yapımını dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanan Türk dizilerine imza atan ve son dönemin rating rekortmeni dizilerinin yapımcısı TİMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in paylaştığı "Gülperi" dizisi Show TV ekranlarında...

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ve Metin Balekoğlu'nun yürüttüğü "Gülperi" çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin gözyaşlarıyla dolu hikayesini konu alıyor. 

  • YapımTims&B Productions
  • YapımcıTimur Savcı, Burak Sağyaşar
  • YönetmenŞenol Sönmez
  • SenaryoHatice Meryem