BİR KAÇ KELİME YAZARAK SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ! Dizi / Program / Film / Haber / Video / Oyuncu vb.

Ay Yapım imzalı Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümünde ekran başındakiler duygu yüklü anlar yaşadı. Ayşe, Karaca ve Akşın’ın İdris’le bir araya geldiği bölümde asıl buluşma Yamaç ve İdris arasında yaşandı. İkilinin karşı karşıya geldiği an izleyicileri gözyaşlarına boğdu.

Yeni sezona hızlı giriş yapan ve her pazartesi zirveye oturan Çukur’un dün akşam ekrana gelen bölümünde İdris’in, oğulları Yamaç ve Vartolu’yla bir araya geldiği anlar izleyicileri derinden etkiledi. İdris’in gözyaşları içinde “oğlum” diyerek Yamaç’a sarıldığı sahne ekran başındakilere duygu dolu dakikalar yaşattı. Vartolu ile İdris arasındaki konuşma da bölümün unutulmazları arasında yer aldı.

‘ÇUKUR’, ZİRVEYİ KAPTIRMIYOR!

Çukur, dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle ABC1 20+'da 11.96 izlenme oranı (rating), 25.71 izlenme payı (share), AB’de 10.11 izlenme oranı (rating), 25.09 izlenme payı (share), Total’de ise 10.43 izlenme oranı (rating), 23.64 izlenme payı (share) ile tüm kategorilerde birinci oldu. İzleyiciler #babam etiketiyle Twitter’da yorumlarını paylaştı. #babam etiketi Twitter’da Türkiye'de 11 saat 25 dakika dünyada 4 saat TT listesinde kaldı.

VARTOLU, SAADET’İN HAYATTA OLDUĞUNU GÖRDÜ!

Bölümün finalinde Vartolu’nun, Çeto ve Mahsun’un karşısına çıktığı an ise nefesleri kesti. Koçovalılar karşısında mağlup düşmemeye kararlı olan Çeto ve Mahsun, ellerindeki en büyük kozu ortaya sürdü. İkili, hiç beklemediği anda Vartolu’nun karşısına Saadet’i çıkararak heyecanı doruk noktasına taşıdı.