BİR KAÇ KELİME YAZARAK SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ! Dizi / Program / Film / Haber / Video / Oyuncu vb.

 

Fenomen dizi Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümünün final sahnesinde Sena, hayatının en büyük şokunu yaşadı. Çukur’a geldiği gibi fırtınalar estiren Komiser Emrah’ın, Sena’nın ağabeyi olduğu gerçeğinin ortaya çıktığı an ekran başındakileri de şaşkınlığa uğrattı. Genç oyuncu Alperen Duymaz’ın Emrah karakterine hayat verdiği dizide Emrah’ın Çukur’u nasıl etkileyeceği büyük merak konusu olacak.

 

TÜM KATEGORİLERDE BİRİNCİ!

Çukur, dün akşam yayınlanan 17. bölümüyle reyting sıralamasında zirveye oturdu. Çukur, AB’de 14,09 izlenme oranı (rating), 30,16 izlenme payı (share), ABC1 20+'da 14,84 izlenme oranı (rating), 29,48 izlenme payı (share), Total’de ise 11,70 izlenme oranı (rating), 24,27 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi. Çukur'un heyecanla beklenen 17. bölümünün başlamasıyla birlikte izleyiciler #kalbimçukurda etiketi ile Twitter’da yorumlarını paylaştı. #kalbimçukurda etiketi Twitter'ın Türkiye gündeminde 18 saat 10 dakika TT listesinde kaldı. Somera’nın reyting analizine göre 19 Şubat Pazartesi günü sosyal medyada en çok konuşulan programlar sıralamasında birinci oldu.

VARTOLU’NUN ÖLÜMÜ DENGELERİ ALT ÜST ETTİ!

Geçtiğimiz bölümde Vartolu’nun otomobiline düzenlenen saldırı, bir hafta boyunca izleyicilerin aklında büyük bir soru işareti yarattı: “Vartolu öldü mü?” Vartolu’nun evinden çıkan cenaze Çukur’da yepyeni bir sayfa açtı. Bu beklenmedik ölüm başta Medet ve Saadet’i yasa boğarken, İdris ise oğlu Kahraman’ın katili öldüğü için derin bir nefes aldı. Yamaç’la birlikte Kahraman’ın mezarına giden İdris’in oğlu ile duygusal anları ekran başındakileri gözyaşlarına boğdu.

SELİM VURULUYOR!

Yeni bölümden yayınlanan ilk sahnede tanınmaz hale gelen Medet’in, Vartolu’nun ölümünden sonra Yamaç ve Selim’in karşısına çıktığı an tansiyonu yükseltiyor. İki kardeşe silah doğrultan Medet’in karşısında Selim’in kendini siper ettiği ve kurşunun hedefi olduğu sahne gerilimi tırmandıracak.

 

Çukur’un merakla beklenen 18. bölümü 26 Şubat Pazartesi günü saat 20.00'de Show TV'de!