BİR KAÇ KELİME YAZARAK SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ! Dizi / Program / Film / Haber / Video / Oyuncu vb.

Yeni Gelin 55. Bölüm Fragmanı

Show TV’de bu akşam yeni sezonun ilk bölümüyle ekrana gelen Süreç Film imzalı Yeni Gelin’in yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Siverekli’nin oyunuyla gözlerini ıssız adada açan Bozokların eğlenceli görüntülerinin ekrana geldiği tanıtımda, bu işten nasıl kurtulacakları merakla bekleniyor.
Yeni Gelin’in bu akşam ekrana gelen yeni sezonunun ilk bölümünde silah arkadaşını kurtarmak için kendi hayatını tehlikeye atan Hazar’ın şehit düştüğünü sanan Bella hastaneye kaldırıldı. Riskli bir gebelik sürecinin beklediği Bella ile tekerlekli sandalyeye mahkum olan Hazar’ın kavuştuğu anlar izleyenleri de duygulandırdı. Stresten uzakta birkaç gün geçirmek için hep birlikte moral tatiline çıkan Bozoklar, Pamukkale’ye gitti. Fakat Baran’ın kadim düşmanı Siverekli tatili onlara zehir etti. Bozok erkekleri, kadınları endişelendirmemek için bu meseleyi içlerinde çözmeye çalışınca işler iyice karıştı. Bu sırada gelinlerin yokluğunda çocuklara göz kulak olmaya çalışan kaynanalar torunlarını kaybetti. Her yerde torunlarını arayan Kalender, hiçbir ize ulaşamadı. Bozokların hep birlikte yedikleri yemeğin hesabını Siverekli kesti. Bozoklar o son ayranı içmeyecekti. 
 
Yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu'nun üstlendiği, Yeni Gelin'de başrollerindeki Jessica May ve Tolga Mendi’nin yanı sıra Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Dağhan Külegeç, Yonca Şahinbaş, Zeynep Kankonde, Lale Başar ve Renan Bilek gibi usta oyuncular da yer alıyor.
 
Yeni Gelin merakla beklenen yeni bölümüyle 29 Eylül Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

BÖLÜMLER
SAHNELER
FRAGMANLAR
HABERLER
FOTO GALERİ
OYUNCULAR
FRAGMANLAR
DAHA FAZLA GÖSTER