Gülperi 22. Bölüm Fragmanı

Evlenen Kadir ve Gülperi’nin ilk danslarının ekrana geldiği, ikilinin romantik dakikalarının dikkat çektiği tanıtımda Eyüp’ün, Hasan’a vurduğu anlar gerilimi artırıyor. Gülperi, Hasan’a destek olmaya çalışırken Gökhan, Seyit’in babası olduğunu bilip de susan Hasan’a öfkeyle saldırıyor. Eyüp’ün, “Bu kalp benim için atmıyorsa, atmayacak!” diyerek silahını Gülperi’ye doğrulttuğu tanıtımda duyulan silah sesi ve Can’ın korkuyla koştuğu anlar ise heyecanı yükseltiyor.

Yapımını dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanan Türk dizilerine imza atan ve son dönemin rating rekortmeni dizilerinin yapımcısı TİMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in paylaştığı "Gülperi" dizisi Show TV ekranlarında...

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ve Metin Balekoğlu'nun yürüttüğü "Gülperi" çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin gözyaşlarıyla dolu hikayesini konu alıyor. 

  • YapımTims&B Productions
  • YapımcıTimur Savcı, Burak Sağyaşar
  • YönetmenŞenol Sönmez
  • SenaryoHatice Meryem