Gülperi 27. Bölüm 2. Fragmanı

“Gülperi”nin merakla beklenen 27. bölüm ikinci tanıtımı yayınlandı. Yaşadığı vicdan azabından kurtulamayan Hasan’ın gözyaşları içinde “Ben kendimi affedemem artık. Ben başıma gelen her kötü şeyi hak ediyorum!” sözlerinin ekrana geldiği tanıtımda gözlerini açan Kadir, herkese rahat bir nefes aldırıyor. Elini kana bulayan ve her şeyi itiraf etmek isteyen Hasan’ın hapse girip girmeyeceği merakla bekleniyor. Hasan’ın katil olan ve hapishaneden firar ederek Gülperi ve çocuklarına korkular yaşatan babası Eyüp’le aynı kaderi yaşamasından korkan Gülperi’nin, her şeyi bilen Şeyma’ya verdiği tepki gerilimi yükseltiyor. Kadir’in sağlığına kavuşmasıyla uzun zamandır bekledikleri aile sofrasına oturan Gülperi ve çocukların mutlu tablosu izleyenleri gülümsetiyor.

Yapımını dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanan Türk dizilerine imza atan ve son dönemin rating rekortmeni dizilerinin yapımcısı TİMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in paylaştığı "Gülperi" dizisi Show TV ekranlarında...

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ve Metin Balekoğlu'nun yürüttüğü "Gülperi" çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin gözyaşlarıyla dolu hikayesini konu alıyor. 

  • YapımTims&B Productions
  • YapımcıTimur Savcı, Burak Sağyaşar
  • YönetmenŞenol Sönmez
  • SenaryoHatice Meryem