Zahide Yetiş'le 481. Bölüm

Zahide Yetiş'le 481. Bölümünde; Yemek Yazarı Elif Korkmazel yenidünya kebabı tarifi verirken, Uzm. Dr. Aydın Duygu tarladan mı, organik sertifikalı mı, yoksa paketli ürünler mi tüketilmeli, evimizden eksik olmayan sağlığımızla oynayan besinler neler sorularını yanıtladı. Ayrıca KBB Uzmanı Doç. Dr. Gürkan Kayabaşoğlu burun estetiği, yüz germe, kepçe kulak ve göz kapağı estetiği öncesi ve sonrasında dikkat edilmesi gereken önemli noktaları ve merak edilenleri anlattı.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.