Zahide Yetiş'le 463. Bölüm

Zahide Yetiş'le 463. Bölümünde; Yemek Yazarı Elif Korkmazel tencere browni ve milföyden yaz böreği tarifi verirken, Beyin ve Sinir Omurilik Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Gökhan Özçınar bel ve boyun fıtığından korunmanın yollarını anlattı. Araştırmacı-Yazar İpek Kuşçu’nun hem sağlıklı hem de lezzetli sindirim dostu tarifler vereceği programda, Genel Cerrahi, Obezite ve Metabolik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Recep Aktimur Tip 2 diyabet ve obezite nasıl tedavi edilir, ameliyatla tedavisi mümkün mü sorularını yanıtladı.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.