Zahide Yetiş'le 457. Bölüm

Yemek Yazarı Elif Korkmazel kıymalı salçalı çılbır ve dama kurabiye yapımını gösterirken, Üroloji Uzmanı Prof. Dr. İhsan Karaman çocuklarda gece yatak ıslatmanın nedenleri ve tedavi yöntemlerini anlattı. Nuray ve Nurten Hanım daha önce hiç duymadığınız faydalı otlar ve yöresel yemekleriyle konuk olurken, Diyetisyen Merve Bilge Atalay kış aylarında aldığımız kilolardan nasıl kurtulabiliriz sorusunu yanıtladı. Dr. Özlem Cankurtaran doğru sağlık okuryazarlığı, annelerin temel sağlık konuları olmak üzere birçok alanda bilinçlendirilmesini hedefleyen “Evimizin Sağlık Elçileri” projesinin detaylarını verdi.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.