Zahide Yetiş'le 456. Bölüm

Zahide Yetiş'le 456. Bölümünde; Yemek Yazarı Elif Korkmazel patatesli kaşarlı mücver ve çaylı kokoş kek tarifi verdi. Hoş sohbetiyle, hayattan çıkardığı derslerle tüm Türkiye’yi ağlatan, güldüren, düşündüren Eğitimci –Yazar Alişan Kapaklıkaya yepyeni öykülerle Zahide Yetiş’in konuğu olurken, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Aşkın Nasırcılar eklem romatizmasında kök hücre tedavisi hangi durumlarda uygulanıyor, herkese uygulanabilir mi sorularını yanıtladı. Ayrıca Dr. Mustafa Eraslan damar tıkanıklığı, hiper tansiyon, kısırlık gibi hastalıkların sebepleri ve tedavisi ile ilgili merak edilenleri anlattı.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.