Zahide Yetiş'le 449. Bölüm

Zahide Yetiş'le 449. Bölümünde; Yemek Yazarı Elif Korkmazel, sodalı havuç kızartması, pancarlı patates çanakları, kuru meyveli kurabiye tarifleri verirken, Akupunktur ve Beslenme Uzmanı Dr. Murat Topoğlu çok konuşulan, şaşırtan, zayıflamaya yardımcı önerileri ile sağlıklı ve pratik tarifler verdi. Öğrenmeyi kolaylaştırmanın yolları nelerdir, sağ beyni kullanmanın önemi nedir,  “Aslında dikkat eksikliği yoktur motivasyon eksikliği vardır” diyen Eğitimci, Yazar Mustafa Yurttaş canlı yayında anlattı. Ayrıca Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Ali Zırh Parkinson hastalığı ve beyin pili ameliyatlarının detaylarıyla konuk oldu.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.