Zahide Yetiş'le 441. Bölüm

Zahide Yetiş'le 441. Bölümünde; Yemek Yazarı Elif Korkmazel ıspanaklı tart ve ayvalı kurabiye tarifi verirken, Dr. Fevzi Özgönül neler tüketilmeli, nelerden uzak durmalı, neden çabuk acıkıyoruz ve neden doymuyoruz sorularını yanıtlıadı. Tümü down sendromlu gençler ve annelerinden oluşan, 'İyilik bulaşıcıdır' sloganıyla projelendirilen “İyilik Atölyesi”nin çalışanlarının konuk olacağı programda, Ontodonti Uzmanı Dr. Ömer Polat, ağız - diş sağlığına ve diş tellerine dair merak edilenleri yanıtladı.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.