Zahide Yetiş'le 439. Bölüm

Zahide Yetiş'le 439. Bölümünde; Yemek Yazarı Elif Korkmazel kek kalıbında tavuklu sebzeli makarna ve limonlu çatlak kurabiye tarifi verirken, Aile Hekimi Uzmanı Dr. Aydın Duygu Türkiye'de şeker hastalığı artıyor mu, pilav ve makarna bildiğimiz kadar zararlı değil mi, mercimek ve fasulye et yerine geçer mi sorularını yanıtladı. Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Bülent Tıraş’ın hamilelikte şeker yüklemesi yapılmalı mı, yapılmamalı mı sorularını yanıtlayacağı programda, Avukat ve Arabulucu Asude Velioğlu trafik kazalarından doğan mağduriyetlere ilişkin tazminat haklarına dair merak edilenleri anlattı.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.