Zahide Yetiş'le 432. Bölüm

Zahide Yetiş'le'nin 432. Bölümünde; Yemek Yazarı Elif Korkmazel milföy çanağında makarna ve çikolatalı fındıklı pasta tarifleri verirken, Patoloji ve Fitoterapi Uzmanı Dr. Elif Güveloğlu doğru beslenerek vücuduna sağlık katmak isteyenlere özel hastalıklara karşı sağlıklı bir yaşam için doğal karışım önerileriyle konuk oldu. Ayrıca Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Recai Pabuçcu başarısız tüp bebek tedavisinde ne yapılmalı, ileri yaş gebeliğinde dikkat edilmesi gerekenler neler sorularını yanıtladı.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.