Zahide Yetiş'le 423. Bölüm

Son teknoloji tıbbi olanaklar ve uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarına çözüm aranan "Zahide Yetiş'le"de bugün; Yemek Yazarı Elif Korkmazel milföyden patatesli yalancı mantı ve portakal çanağında kek tarifi verirken, Eğitimci-Yazar Alişan Kapaklıkaya yaşadığı zor günlerin ardından ilk kez canlı yayına çıktı. Ayrıca Moleküler Biyoteknoloji Uzmanı Vedat Burak Budak kök hücre tedavisi hangi durumlarda yapılır, kalıcı dolgu olarak nasıl kullanılıyor sorularını yanıtladı.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.