Zahide Yetiş'le 419. Bölüm

Zahide Yetiş'le 419. Bölümünde; “Aslında dikkat eksikliği yoktur motivasyon eksikliği vardır” diyen Eğitimci, Yazar Mustafa Yurttaş, öğrenmeyi kolaylaştırmanın yolları nelerdir, sağ beyni kullanmanın önemi nedir sorularını yanıtlarken, Yemek Yazarı Elif Korkmazel farklı sunumları ve farklı lezzetlerini paylaştı. Aile Hekimi Uzmanı Dr. Aydın Duygu’nun stresten obeziteye birçok hastalıkla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunduğu programda, Psikolojik Danışman ve Aile Danışmanı Mehtap Kayaoğlu uzun ve mutlu evliliğin sırları nelerdir, çocuklar evlilikleri nasıl etkiliyor sorularını yanıtladı.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.