Zahide Yetiş'le 408. Bölüm

Zahide Yetiş'le 408. Bölümünde; NLP Uzmanı Berna Türöver NLP - Nöro Linguistik Programlama - Zihin Dili Programlama nedir, hayatımızda hangi alanlarda kullanabiliriz, bilinçaltındaki korkularımızdan nasıl kurtulabiliriz sorularını yanıtlarken, Yemek Yazarı Elif Korkmazel ev yapımı lahmacun ve kelle paça çorbası tarifleri verdi. 

Türkiye ona çok güveniyor, onu çok seviyor, ezber bozan bilgileri, çok önemli açıklamalarıyla Prof. Dr. Canan Karatay, “Zahide Yetiş’le”ye konuk oldu.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.