Zahide Yetiş'le 405. Bölüm

Zahide Yetiş'le 405. Bölümünde; Göğüs Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Korkut Bostancı, Amfizem hastalığının belirtileri ve tedavi yöntemlerini paylaşırken, Yemek Yazarı Elif Korkmazel kahvaltılık bohça ve güveçte milföylü mandalinalı kek tarifi verdi. Dr. Yüksel Büküşoğlu’nun eklem kireçlenmesinden kurtulmak, daha genç görünüme sahip olmak veya dökülen saçlara kavuşmak mümkün mü sorularını yanıtladığı programda, Akupunktur Uzmanı Dr. Murat Topoğlu sağlıklı yaşam ve beslenmeye dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.