Zahide Yetiş'le 403. Bölüm 2. Kısım

Zahide Yetiş'le 403. Bölümünde; Yemek Yazarı Elif Korkmazel misafir sofralarına farklı lezzetler arayanlar için özel tarifleriyle konuk olurken, Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Cahide Topsakal, bel ağrıları ve bel fıtığı, boyun ağrısı ve boyun fıtığı ve omuz, sırt, bacaklardaki ağrılar ve tedavi yöntemlerine dair merak edilen soruları yanıtladı. Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Bülent Tıraş’ın kadın hastalıkları ve tüp bebek tedavisine merak edilenleri anlatacağı programda Zahide Yetiş çok önemli açıklamalarda bulundu!

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.