Zahide Yetiş'le 394. Bölüm

Zahide Yetiş'le 394. Bölümünde; Dâhiliye Uzmanı Dr. Yavuz Şahin, cilt hastalıklarından, alerji sorunlarından, depresyondan, kronik ağrılardan ve uyku problemlerinden kendi kanımızla uygulanan “Otohemoterapi” yöntemiyle kurtulmak mümkün mü? sorularını yanıtlarken, Yemek Yazarı Elif Korkmazel tarçınlı rulo ve yalancı su böreği tarifleri verdi. Eczacı, Fitoterapist, Gaps Diyeti Uzmanı Elif Kaya Gaps diyetinin ayrıntıları, bağırsakların çalışma sistemi, bağırsakların beyinle ve bağışıklıkla ilişkisine dair merak edilenleri yanıtladı.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.