Zahide Yetiş'le 391. Bölüm

"Zahide Yetiş'le"nin 391. Bölümünde; Yemek Yazarı Elif Korkmazel çikolatalı kavrulmuş fındıklı turta ve elmalı lahana salatası tariflerini paylaşırken, Onkoloji Uzmanı Dr. Yavuz Dizdar hangi süt ve süt ürünleri nasıl tüketilmeli, sağlıklı gıdalar nasıl anlaşılır, kışın nasıl beslenilmeli sorularını yanıtlıyor. Ayrıca Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Uzmanı Ayhan Ercan sedef, egzama, kilo verme, ayak mantarı ve cilt lekeleri gibi şikayetlere doğal öneriler veriyor.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.