Zahide Yetiş'le 390. Bölüm

"Zahide Yetiş'le"nin 390. Bölümünde; Ortodonti Uzmanı Doç. Dr. Ruhi Nalçacı, hangi dişlere ortodonti tedavi uygulanmalıdır, diş teli her yaşta takılabilir mi, diş teli takmadan da dişlerin düzelmesi mümkün mü sorularını yanıtlarken, Yemek Yazarı Elif Korkmazel kokoş kurabiye ve kuş poğaça tarifleri veriyor. Ayrıca sosyal medyada paylaştığı et videolarıyla çok tıklanan Hataylı aşçı ve usta kasap Süleyman Yurttaş lezzet sırlarını  “Zahide Yetiş’le”de paylaşıyor.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.