Zahide Yetiş'le 371. Bölüm

Zahide Yetişle'de 371. Bölümünde; Yemek Yazarı Elif Korkmazel hem sizin hem de çocuklarınızın çok seveceği pratik tariflerle konuk olurken, Eczacı Elif Kaya Gaps diyetinin ayrıntıları, bağırsakların çalışma sistemi, bağırsakların beyinle ve bağışıklıkla ilişkisine dair merak edilenleri anlatıyor. Aile Hekimi Uzmanı Dr. Aydın Duygu bitkisel ilaçlar sağlığımızı tehdit mi ediyor, Gıda İntolerans testlerinin bilimsel geçerliliği yok mu, Alzheimer kan testiyle önceden teşhis edilebilir mi sorularını yanıtlıyor.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.