Zahide Yetiş'le 369. Bölüm

Zahide Yetişle'de 369. Bölümünde; Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Bahçeci, kısırlık ve tüp bebek tedavisinin detaylarını anlatırken, Yemek Yazarı Elif Korkmazel , tadına doyulmaz tariflerini veriyor. Aile ve İletişim Danışmanı İnci Yeşilyurt ve Avukat Olgun Hamarat ile ilişkilerde yaşanan sorunlar hem psikolojik hem hukuki boyutlarıyla mercek altına alınırken, Fizyoterapist Elif Akıncı omurgada görülen rahatsızlıklar neler, omurganın yana eğriliği (skolyoz) kimlerde görülür, nasıl tedavi edilir sorularını yanıtlıyor.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.