Zahide Yetiş'le 368. Bölüm

Zahide Yetişle'nin 368. Bölümünde; Yemek Yazarı Elif Korkmazel farklı lezzetler arayanlar için birbirinden lezzetli tarifleriyle konuk olurken, Fizyoterapist Zafer Aksungur geleneksel bel ve boyun ağrıları geçirme yöntemlerini anlatıyor. 5,5 saatte 7 bini aşkın mekik çekerek Guinness Rekorlar Kitabı'na girmeyi hedefleyen 65 yaşındaki emekli muhasebeci Rasim Yelkuvan canlı yayında mekik çekiyor. Avukat Olgun Hamarat, Ordu’da yaşayan Tuğçe’nin babasıyla ilgili iddialarını yorumluyor.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.