Zahide Yetiş'le 361. Bölüm

Zahide Yetişle'nin 361. Bölümünde; Yemek Yazarı Elif Korkmazel zamanla yarışan hanımlar için hem pratik hem lezzetli tariflerini paylaşırken, Ekolojik Yaşam Uzmanı Erkan Şamcı hanımlar için doğal, ekonomik ve pratik temizlik önerilerini veriyor. Evliliklerde yaşanan sorunlar neler, ilişkilerimizde hangi hataları yapıyor, neden mutsuz oluyoruz? Kadın-erkek ilişkilerine dair merak edilen sorular Oyuncu-Psikolog Parla Şenol ve Psikolog Eğitmen Kutay Ürkmen ile yanıt buluyor.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.