Zahide Yetiş'le 360. Bölüm

Zahide Yetişle'nin 360. Bölümünde; Obezite Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Hasan Altun ile fazla kilolar sağlığımızı nasıl tehdit ediyor, obezitenin son yıllarda artış nedenleri nelerdir soruları yanıt bulurken, Börek Ustası Birsen Egi tadına doyulmaz Boşnak mantısı, Trileçe ve tel kadayıflı köfte tariflerini veriyor. Sosyal medyada çok konuşulan, yaşanmış siyah pantolon hikayesiyle izleyenleri ağlatan Eğitimci –Yazar Alişan Kapaklıkaya, Zahide Yetiş’in konuğu olurken, Avukat Olgun Hamarat boşanma, nafaka, velayet ve mal paylaşımı hakkında merak edilenleri anlattı.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.