Zahide Yetiş'le 307. Bölüm

Birbirinden değerli uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalar, ilişkiler, bitkisel karışımlar, sağlık haberlerindeki son gelişmelerin paylaşıldığı "Zahide Yetiş'le"de bugün, zayıflamaya dair tüm merak edilen soruları yanıtlamak üzere  Laparaskopik ve Bariyatrik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Emin Ersoy konuk olurken, Onkoloji Uzmanı Dr. Yavuz Dizdar sağlıklı beslenmeye dair şaşırtan ve bilgi veren açıklamalarda bulunuyor. Ayrıca Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel’in hayatı kolaylaştıran pratik bilgiler vereceği programda Rojda Sak, sosyal medyada çok beğenilen lezzetli tariflerini paylaşıyor.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.