Zahide Yetiş'le 283. Bölüm

Birbirinden değerli uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalar, ilişkiler, bitkisel karışımlar, sağlık haberlerindeki son gelişmelerin paylaşıldığı "Zahide Yetiş'le"de bugün şeker hastalığının nedenleri ve tedavi yöntemleri Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Kerim Güzel ile ilişkiler, takıntılar, çocuklarda dikkat eksikliği ve kıskançlık konuları ise Psikiyatrist Prof. Dr.  Ahmet Ertan Tezcan ile konuşuluyor. Ayrıca Prof. Dr. Caner Taslaman ve İlahiyatçı Yar. Doç. Dr. Emre Dorman da "Zahide Yetiş'le"nin konuğu oluyor.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.