Zahide Yetiş'le 279. Bölüm

Birbirinden değerli uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalar, ilişkiler, bitkisel karışımlar, sağlık haberlerindeki son gelişmelerin paylaşıldığı "Zahide Yetiş'le"de bugün günlük hayatta yaptığımız hangi hareketler kan dolaşımını engelliyor, bacaklar neden şişer, damar sağlığı ve varise dair tüm merak edilenler Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Murat Aksoy ile konuşuluyor. Kur'an'-ı Kerim’in Allah’tan geldiğinin delilleri nelerdir, bir Müslüman gününü nasıl geçirmeli, Kur'an'-ı Kerim’in inanılmaz mucizeleri, Kuran’da dünyanın sonu, ölümden sonrası ve kıyamet nasıl anlatılıyor ve İslam Dini ve Kur’an-ı Kerim’e dair çok özel bilgiler ise Modern Din Bilimci Prof. Dr. Caner Taslaman ve İlahiyatçı Yrd. Doç. Dr. Emre Dorman ile masaya yatırılıyor.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.