Zahide Yetiş'le 250. Bölüm

Birbirinden değerli uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalar, ilişkiler, bitkisel karışımlar, sağlık haberlerindeki son gelişmelerin paylaşıldığı "Zahide Yetiş'le"de son dönemlerde kadınların rağbet ettiği güzellik yöntemleri ne kadar sağlıklı, sıkı,  dayanıklı, parlak ve genç cilt isteyenler için ameliyatsız yüz germe yöntemi olan İpek Koza Tekniği'nin detayları, cildin sarkmaması, kırışıkları engellemek içi neler yapılmalı konuları Medikal Estetik Hekim Dr. Özgür Evren Ersoy ile hemoroid hastalığı hangi yöntemlerle tedavi edilir, tedavi edilmezse kansere neden olur mu, ameliyatsız tedavi mümkün mü, hamilelikte oluşan hemoroit sonradan geçer mi ve stres hemoroid riskini arttırır mı konuları ise Proktoloji Uzmanı Dr. Mert Atak ile  konuşuldu. Ayrıca Dr. Fevzi Özgönül programda sağlıklı yaşamın sırları, şaşırtan ve zayıflatan egzersiz önerilerinde buldu

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.