Zahide Yetiş'le 238. Bölüm

Birbirinden değerli uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalar, ilişkiler, bitkisel karışımlar, sağlık haberlerindeki son gelişmelerin paylaşıldığı "Zahide Yetiş'le"de fıtıkla karışan hastalıklar neler, bel fıtığı olup olmadığını anlama yöntemleri, bacaktaki dayanılmaz ağrılar ‘dar kanal’ hastalığının habercisi mi ve boyun düzleşmesi nasıl tedavi edilir konuları Beyin Omurilik Ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Cahide Topsakal ile yemekten sonra sindirime yardımcı olmak için yapmamız gereken hareketler, sindirim sistemini koruyan 5 besin, akşam hangi besinlerden uzak durulmalı ve susamak neden önemli konuları ise Dr. Fevzi Özgönül ile konuşuluyor.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.