Zahide Yetiş'le 228. Bölüm

Birbirinden değerli uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalar, ilişkiler, bitkisel karışımlar, sağlık haberlerindeki son gelişmelerin paylaşıldığı "Zahide Yetiş'le"de bugün şaşırtan, bilgi veren açıklamalarıyla Onkoloji Uzmanı Dr. Yavuz Dizdar konuk oluyor. Ayrıca evde yapılabilecek pratik ve lezzetli tarifleriyle bilinen Sağlık ve Doğal Beslenme Editörü Nihal Doğan ile süte alerjisi olan bebekler için laktozsuz sağlıklı yoğurt tarifi, mevsimlik ev yapımı turşu tarifi, anne sütü artıran ev yapımı boza tarifi yapımını gösteriyor.  

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.