Zahide Yetiş'le 225. Bölüm

Birbirinden değerli uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalar, ilişkiler,bitkisel karışımlar, sağlık haberlerindeki son gelişmelerin paylaşıldığı "ZahideYetiş'le"de  Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu ile nedensiz göğüs ağrıları için ne yapılmalı, tüy azaltıcı karışım, vitiligo, kıl dönmesi, sistit, tekrarlayan düşük, kireçlenme, uyku apnesi ve horlama konuları Rinoplasti Uzmanı Op. Dr. Bülent Koç ile ise kış aylarında özellikle yaşanan burun akıntıları ve boğaz ağrıları için ne yapılmalı, vertigo nedenleri ve tedavisi, horlama belirtileri ve tedavi yöntemleri, piezo burun estetiği ve burun estetiğini yaptıranlar için yaş sınırı konuları konuşuldu.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.