Zahide Yetiş'le 214. Bölüm

Birbirinden değerli uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalar, ilişkiler, bitkisel karışımlar, sağlık haberlerindeki son gelişmelerin paylaşıldığı "Zahide Yetiş'le"de bugün evde herkesin yapabileceği güzelliğe dair formüller, soğuk kış günlerinde kuruyan cildimiz için öneriler, gür saçlar, sağlıklı kirpikler için püf noktalar ve sivilceler, akneler için etkili öneriler Cilt Uzmanı ve Kimyager Şems Arslan ile kış aylarında çocuklarımızı hastalıklardan korumanın yolları, yüksek ateş, boğaz ağrısı, ishal hangi hastalığın belirtileri, çocuklarda hijyenin önemi ve evde yapılabilecek sağlıklı tarifler Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Sırrı Bektaş ile konuşuluyor.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.