Zahide Yetiş'le 203. Bölüm

"Zahide Yetiş'le"de bugün çocuk yetiştirmede dikkat edilmesi gerekenler, çocuklarda ödül-ceza yöntemi olmalı mı, çocuğunuza hitap şekliniz nasıl olmalı, çocukların ödev yapmamasının nedenleri neler, çocukları başka çocuklarla karşılaştırmak ne kadar doğru, hiperaktif çocuklar nasıl sakinleştirilir, asosyal ve utangaç çocuklara nasıl davranılmalı konuları Eğitim Bilimci ve Yazar Dr. Özgür Bolat ile erkeklere veya kadınlara söylenmemesi- yapılmaması gereken şeyler, erkekleri, kadınları en çok kızdıran davranışlar nelerdir, evlilikle ilgili bilinen doğrular ve yanlışlar neler, mutlu ve uzun ömürlü evliliğin sırrı ne konuları Uzman Psikolog Dr. Zafer Akıncı ile konuşuluyor.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.