Zahide Yetiş'le 176. Bölüm

"Zahide Yetiş'le"de bugün Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel hayatı kolaylaştıran pratik bilgiler ve lezzetli tarifler ile sağlıklı bir hayat için dikkat edilmesi gerekenler, günlük hayatlarımızın vazgeçilmezi olan hangi gıdalar ve ürünler yaşam kalitesini düşürür, Türkiye’de en çok tüketilen sakatatlar, günlük hayatımızdaki kimyasal tehlikeler Onkoloji Uzmanı Dr. Yavuz Dizdar ile daha sağlıklı saçlar için hanımların evde kolaylıkla yapabileceği “ilikten saç bakım” maskesi ise Saç Bakım Uzmanları Rıdvan Bayar ve Selim Coşkun ile konuşuldu.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.