Zahide Yetiş'le 172. Bölüm

"Zahide Yetiş'le"de bugün mikroplara karşı nasıl önlem almalıyız, yapay tatlandırıcılar iştah mı artırıyor, çocuklarınızın sınavlarda daha başarılı olması için özel süt, sırt ve diz ağrılarınız için etkili bitkisel yağ formülü ve yorgunluğa karşı sürpriz doğal karışım tarifi Dr. Gürkan Kubilay ile sağlıktan güzelliğe birçok yerde kullanılan nane sirkesi nasıl yapılır, kararan çatal, bıçak ve kaşıklarımız nasıl parlatılır, çiğ patates hangi sorunlara etkili çözüm olur ve Türk mutfağının olmazsa olmaz geleneğini aşurenin yapımı Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel ile konuşuluyor.

 

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.