Zahide Yetiş'le 59. bölüm

Her sabah capcanlı bilgi dolu keyifli sohbetler eşliğinde tüm merak edilenler “Zahide Yetiş’le”de cevap bulacak.

 

Türkiye’nin en başarılı doktorları, yaşanmış insan hikayeleri, yemek köşesinde birbirinden ilginç yemek tarifleri, güzellik, moda, müzik, dalında uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalarının paylaşılacağı “Zahide Yetiş’lede bugün "hızlı kilo vermek sağlıklı mı", "herkes her diyeti yapabilir mi", "vitamin ve mineral eksikliği nelere sebep oluyor", "zeytinyağı mı tereyağı mı", "patates suyunun faydaları", "hangi bakliyatlar, nelere iyi geliyor", "havalar dengesizleşti, hastalanmamak için neler yapmalıyız", "hangi yiyecekler hastalıklara karşı savaşıyor", "hangi tavuk eti sağlıksız" ve "balıkları unla pişirmek kanser mi yapıyor" konuları Prof. Dr. Canan Karatay ile konuşuluyor.

 

Aradığınız her şey Zahide Yetiş’lede...

 

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.