Zahide Yetiş'le 29. Bölüm

Türkiye’nin en başarılı doktorları, yaşanmış insan hikayeleri, yemek köşesinde birbirinden ilginç yemek tarifleri, güzellik, moda, müzik, dalında uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalarının paylaşılacağı “Zahide Yetiş’lede bugün Çocuk Sağlığı Uzmanı Dr. Gökhan Mamur konuk oluyorÇocukları sallayarak ya da emzirerek uyutmak yerine yatağında uyutmanın nasıl öğretileceği Uyku Danışmanı Sinem Gerger Akınal ile kalp yogası ve masajının nasıl yapılacağı ise Kalp ve Damar Cerrahisi Prof. Dr. Bingür Sönmez ile konuşuluyor. İnternette Fenomen Anne Zeynep Fidan kuru fasulye, meyve ve sebze sevmeyen çocuklar için lezzetli ve ilginç tariflerini de paylaşıyor.

 

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.