Zahide Yetiş'le 25. Bölüm

Türkiye’nin en başarılı doktorları, yaşanmış insan hikayeleri, yemek köşesinde birbirinden ilginç yemek tarifleri, güzellik, moda, müzik, dalında uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalarının paylaşılacağı “Zahide Yetiş’lede bugün
“Kıyamet nasıl ve ne zaman kopacak”, “Kıyamet günü hangi olaylar yaşanacak”, “Kıyametin alametleri Kuran’da yer alıyor mu”, “Kuran’da geçen kıyamet alametlerinde neler anlatılıyor”, “Kıyametin küçük ve büyük alametleri nelerdir”, “Kıyametin kopmasından sonra tekrar diriliş ne zaman olacak” ve “Müslümanlar kıyameti hissedecekler mi” konuları Prof. Dr. Mustafa Karataş ile konuşuluyor.

 

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.