Zahide Yetiş'le 149. Bölüm

Her sabah capcanlı bilgi dolu keyifli sohbetler eşliğinde tüm merak edilenler “Zahide Yetiş’le”de cevap bulacak.

 

Türkiye’nin en başarılı doktorları, yaşanmış insan hikayeleri, yemek köşesinde birbirinden ilginç yemek tarifleri, güzellik, moda, müzik, dalında uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalarının paylaşılacağı “Zahide Yetiş’lede  Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doç Dr. Arda Lembet ile "hanımların yumurta rezervinin ne zaman biteceğini bilmek mümkün mü? üreme check- up’ı nedir", "genetik tarama nedir, herkese yapılır mı?, "sebepsiz kısırlık nedir?", "kısırlığa neden olan faktörler neler", "ne kadar sürede hamile kalamazsak tüp bebek yaptırmalıyız" ve "tüp bebek yöntemiyle yüzde yüz gebelik mümkün mü" konuları Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Bingür Sönmez  ile ise "sağlığımız için sıcak havalarda nelere dikkat etmeliyiz", "sıcak havalarda yürüyüş yapmanın tehlikesi var mı", "günün hangi saatlerinde dışarıya çıkılmalı, kalp sağlığı için nasıl beslenmeli", "zayıflamak isteyenlerin yaptığı belli başlı hatalar", "zayıflama diyetleri ve aşırı spor kalbi yoruyor mu" konuları konuşuldu.

Aradığınız her şey Zahide Yetiş’lede...

 

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.