Zahide Yetiş'le 124. Bölüm 2. Kısım

Her sabah capcanlı bilgi dolu keyifli sohbetler eşliğinde tüm merak edilenler “Zahide Yetiş’le”de cevap bulacak.

 

Türkiye’nin en başarılı doktorları, yaşanmış insan hikayeleri, yemek köşesinde birbirinden ilginç yemek tarifleri, güzellik, moda, müzik, dalında uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalarının paylaşılacağı “Zahide Yetiş’lede bugün tüp bebek tedavilerinde son yenilikler neler, hangi tedavi yöntemleri uygulanıyor; kısırlığın sebepleri nelerdir, kısırlık nasıl tedavi edilir; yanlış beslenme kadın hastalıklarına neden olur mu, sorularını yanıtlamak üzere Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Hakan Özörnek konuk oluyor. Diyetisyen Aslı İçingür Güler ise formda kalma, çocuk sahibi olmak isteyenlere beslenme önerileri ve selülit azaltıcı buzlu doping tarifini veriyor.

 

Ayrıca hiperaktif çocuklara nasıl yaklaşılmalı, hiperaktiflik bir hastalık mıdır, çocuklarda ceza uygulaması doğru bir yöntem mi, mutlu bir aile, çocukların başarısını nasıl etkiler, gibi merak edilen soruları Psikolog Aslı Karasaç yanıtlıyor.

 

Aradığınız her şey Zahide Yetiş’lede...

 

 

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.